تاثیر ماه تولد بر روی سلامتی بدن


افرادی که در نیمه اول هر ماهی متولد شده اند به طور کلی از میزان سلامتی بیشتری برخوردار هستند و امواج منفی کمتر سراغشان می آید و مشکلات روحی از جمله "افسردگی" کمتر در این گروه ها دیده می شود.


بررسی ها نشان می دهند، افرادی که در ماه های گرم سال متولد می شوند بیشتر باید مراقب سلامتی پوست و مو خود باشند زیرا طالع بینی این گروه از افراد نشان می دهد که هوا و جو آسمانی بر روی آن ها اثرات منفی زیادی می گذارد.


گفتنی است افراد متولد روزهای سرد سال به مراتب موهای کم پشتی دارند و ریزش مو در این افراد به ویژه آقایان بیشتر دیده می شود از این رو این گروه نیز باید با مراجعه منظم به متخصص پوست و مو نیز همواره مراقب زیبایی هایشان باشند.


نتایج مطالعات نشان می دهند در طالع بینی هر فصلی از سال میوه ها و سبزیجاتی وجود دارد که می توانند بیشترین اثر را بر روی متولدین آن ماه داشته باشند پس بهتر است کمی بر روی ماه متولدتان دقیق تر شوید و نکات مربوط به آن را متناسب با سلامتی تان دریابید.

منبع:کنجکاو

ماه تولد وسلامتی


/ 9 نظر / 48 بازدید
پویا

جالب بود پس بگو من چرا دارم کچل میشم تقصیر دایی ام نیست [نیشخند]

علیرضا

سلام دوست خوبم جالب بود ممنونم از مطالب مفیدتون [گل][گل]

بابک...

من متولد تیر ماهم...یعنی ماه گرم....موی پر پشتی دارم...ولی پوستم زیاد جالب نیست...خیلی استفاده کردم...ممنونم..[گل]

آوای باران

سلام...مطلب جالبی بود خوشحال میشم به منم سربزنی[گل]

علیرضا

سلام آجی مهربون خودم... چه جالب نمیدونستم اینقدر تاثیر داره میگم دارم کچل میشم تا الان فکر میکردم واسه درس خوندنه نگو که ماه سرد متولد شدم [کلافه][نیشخند]

آوای باران

بزرگی میگفت راز شادکامی در این است که : به اندازه ای که تلاش کرده ایم آرزو کنیم، یا هر آرزو یی داریم ، از این به بعد به اندازه اش تلاش کنیم . ...خوشحال میشم تبادل لینک داشته باشیم...

شایسته

ممنونم مفید بود[گل]

hb97

[گل][گل]دمت گرم[گل][گل]