ده گام لاغر شدن تا نوروز

بررسی ها نشان می دهند، اگر اهل خوردن تنقلات آدامس، چیپس و پفک هستید تمامی آنها را در این ۱ ماه باقی مانده کنار بگذارید و میان وعده های خود را با “بیسکویت های سبوس دار” و میوه و سبزیجات پر کنید.

لاغرشدن های سریع و در کمترین بازه زمانی علاوه بر فشارهای زیادی که به بدن می آورند باعث ریزش مو و طاسی نیز می شوند اما یافته های جدید دانشمندان نشان می دهد لاغر شدن سریع نیز اگر از روی اصول و قواعد خاصی باشد می توانند نتیجه خوبی به همراه داشته باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ با نزدیک شدن به عید مراجعه خانم ها به باشگاه های ورزشی و کلینیک های چاقی و لاغری زیادی می شود اما در کنار  تمام این هزینه ها اگر از رژیم غذایی صحیحی پیروی نکنید هرگز نمی توان به تناسب اندام دلخواه دست یافت.

بررسی ها نشان می دهند، اگر اهل خوردن تنقلات آدامس، چیپس و پفک هستید تمامی آنها را در این ۱ ماه باقی مانده کنار بگذارید و میان وعده های  خود را با “بیسکویت های سبوس دار” و میوه و سبزیجات پر کنید.

در وعده صبحانه به جای قند و شکر از قندهای مصنوعی استفاده کنید و خوردن یک عدد سیب در وعده صبحانه  به شما کمک میکند تا چربی بیشتری بسوزانید مایعات مصرفی خود را افزایش دهید و برنج خود را محدود کنید و اگر احساس گرسنگی در طول روز کردید باید میوه و سبزیجات بخورید  حذف نان و برنج نقش و سهم زیادی در لاغری شما در کوتاه ترین زمان  ممکن می تواند داشته باشد ورزش و” پیاده روی روزانه” هر چند بسیار کم می تواند باعث کاهش تجمیع چربی در بدن شما شود و پوست شما را شاداب و شفاف می کند.

زنجبیل، فلفل، قرص چای سبز و چای سبز “مکمل های رژیمی” در کنار رژیمی صحیح شما را به آرزویتان نزدیک می کند.

8ec97  p 89EKCgBk8MZdE 10 گام آسان برای لاغر شدن تا نوروز
عصر ایران

لاغری، رژیم،پیاده روی،بیسکویت سبوس دار

/ 8 نظر / 46 بازدید
شوریده

سلام ساقی جان امیدوارم که حالت خوب باشه مهربون....مثل همیشه بهره بردیم...یا حق[گل]

mohammadjavad71

[گل][گل][گل][گل][گل] من که لاغرم چیکار کنم؟! [گل][گل][گل][گل][گل]

آوای باران

زیباترین حکمت دوستی ، به یاد هم بودن است ، نه در کنار هم بودن . .. [قلب]

هزاران گنج

امروز خدارا شکر کن و به ثروت خود بیندیش. خانواده تو ارزشمند است، وقتت طلاست و سلامتی ات نعمت. [گل][قلب]سلام عزیزم عالی بود واقعا لازمه همه تا عید هیکل خوبی داشته باشیم [لبخند]

السا

حـــکایـت زنـــدگی مـا شـده مــثـل دکــمـه ی پـــیـراهـن اولــی رو کـه اشــتـبـاه بـــسـتی ، تــا آخـــرش اشـــتـبـاه مـــیـری ! بــــدبـخـتـی ایــنـه کـه ؛ زمــانی بـه اشـــتـبـاهـت پـــی می بـری کـه رســیـدی بـه آخــــرش

شایسته

مطالبتون مفید بود[گل]

دیارآراتا

اگر مشکلات شما در زندگی به بزرگی یک کشتی است؛ فراموش نکنید که نعمت هایتان به وسعت یک اقیانوس است خوشبختی از آن كسی است كه در فضای "شکرگزاری" زندگی كند چه دنیا به كامش باشد و چه نباشد چه آن زمان كه می دود و نمیرسد و چه آن زمان كه گامی برنداشته،خود را در مقصد می بیند. چرا كه خوشبختی چیزی جز آرامش نیست